Україна, м. Чернівці,
вул. Чкалова, 13
(050) 435-70-30 - Плитка(099) 467-20-25 - Бетонні огорожі
(050) 374-22-11 - Плитка(095) 579-40-99 - Бетонні огорожі
(066) 177-85-67 - Вітражі
Графік роботи:

ПН-ПТ

09:00 - 18:00

СБ

09:00 - 15:00

НД

вихідний

Високоякісні вітражі стануть гарною прикрасою будь-якого інтер’єру

В магазині Керамточка вітражі замовити можна відповідно до ваших побажань: будь-яких форм, кольорів та розмірів. А наші професіонали можуть виготовити вітражі та полотна для меблів, фасадів будівель та інтер’єрних прикрас будь-якої складності. Також ви маєте нагоду придбати вітражні картини з базової або авторської колекції.

  

Вітражі в інтер’єрі завжди виглядають по-особливому. Такий декоративний елемент додасть аристократичних ноток і стане свідченням гарного смаку їх власників.

 

Виготовлення вітражу це кропітка праця, яка вимагає великої майстерності. Наші спеціалісти можуть створити вітраж будь-якої складності, розміру та форми – у нас Ви можете навіть замовити виготовлення вітражу у вигляді полотен, картин та інших інтер’єрних деталей у техніці Тіффані (ліхтарі, лампи, фасадні світильники).

 

Вітражі завжди були дуже популярним декоративним елементом інтер’єру. Але часи, коли їх собі могли дозволити тільки заможні люди пройшли. Сучасні технології дозволили суттєво знизити іх вартість, тому вітражі купити тепер може кожен.

 

Магазин КерамТочка пропонує покупцям переглянути каталог вітражів і замовити виготовлення вітражу за власними ескізами.

 

 

Вітражі купити Вітражі купити Вітражі купити Вітражі купити

     

Каталог вітражів

Як змінилася техніка виготовлення вітражу і сучасні вітражі

Поміж великої кількості декоративних інтер’єрних елементів найбільш яскраво вирізняються вітражі. Якщо класичний вітраж – це своєрідна картина з різнокольорових скляних фрагментів призначена тільки для вікон, то сучасні вітражі використовуються в інтер’єрі більш широко.


Раніше вітражі виготовляли із різнокольорових фрагментів скла, для поєднання яких використовувався свинець – доволі м’який метал. А розфарбовували вітражі із прозорого скла фарбами на основі силікату. 


Вітражі – це ідеальне рішення для людей, які цінують гарний зовнішній вигляд і функціональність.


Високоякісні вітражні картини стануть гарною прикрасою будь-якого інтер’єру. А визначитися із вибором серед розмаїття допоможе каталог вітражів, який можна переглянути завітавши до нашого магазину.

 

В магазині КерамТочка можна придбати або замовити якісні і гарні вітражі

В нашому магазині можна переглянути каталог вітражів, де представлені всі наявні моделі, а також можна замовити виготовлення вітражу за власним ескізом.

 

У нас вітражі представлені великим вибором чудових моделей для дверей, вікон а також вітражні елементи для декору стелі. Крім цього, вітражі купити можна і у вигляді гарних інтер’єрних світильників та декоративних настінних картин.

 

Вітражі у місті Чернівці представлені в магазині КерамТочка

Також наші покупці можуть замовити виготовлення вітражу у техніці Тіффані – це дуже вишукані вироби, які неодмінно стануть стильним атрибутом Вашого інтер’єру. Ви можете обрати вітражі як - панелі для дверей, вікон, міжкімнатних дверей та меблів.

 

Внесіть в  свій інтер’єр чудові вітражі – цей яскравий штрих буде довго радувати вас своєю красою, адже ми гарантуємо високу якість продукції.


Крім якісних вітражів власного виробництва, в асортименті нашого магазину є керамічна плитка, будівельні матеріали, та інша продукція для вдалого ремонту та будівництва.

 

Щоб переглянути та купити керамічну плитку наявну в нашому магазині , перейдіть на сторінку  каталог керімічної плитки.

 

Завітайте до нашого магазину і Ви обов’язково не підете з порожніми руками!

 

Дивіться також: