Україна, м. Чернівці,
вул. Чкалова, 13
(050) 435-70-30 - Плитка(099) 467-20-25 - Бетонні огорожі
(050) 374-22-11 - Плитка(095) 579-40-99 - Бетонні огорожі
(066) 177-85-67 - Вітражі
Графік роботи:

ПН-ПТ

09:00 - 18:00

СБ

09:00 - 15:00

НД

вихідний
Ренесанс

Ренесанс - універсальна декоративна вставка для підлогової керамічної плитки і керамограніту.


Оригінальний сміливий дизайн, яскраві кольори, рельєфна поверхня малюнка - дозволяють прикрасити різні колекції керамічної плитки для підлоги.

 

Розмір: 10х10 см.

Колір: бежево-коричневий, біло-чорний.

 

  
ДеЛіс

DeLice (ДеЛіс) - універсальна декоративна вставка для будь-яких колекцій керамічної плитки для підлоги і керамограніту.


Дизайн французької лілії з доповненням орнаменту, яскраві коричневі кольори, рельєфна поверхня малюнка - дозволять прикрасити різні колекції керамічної плитки для підлоги.

 

Розмір: 8х8 см.

Колір: коричневий.

 

  
Естель

Estelle (Естель) - універсальна декоративна вставка для будь-яких колекцій керамічної плитки для підлоги і керамограніту.


Гарний візерунок з насиченими кольорами, геометричні лінії і асиметричність малюнка. Створіть сміливий і оригінальний дизайн в будь-якому приміщенні: ванна кімната, кухня, хол, вітальня.

 

Розмір: 8х8 см.

Колір: бежевий.

 

  
Селена

Selena (Селена) - універсальна декоративна вставка для будь-яких колекцій керамічної плитки для підлоги і керамограніту.


Новий оригінальний дизайн, неповторні лінії і насичені кольори допоможуть Вам створити індивідуальний дизайн прекрасної підлоги.

 

Розмір: 8х8 см.

Колір: бежевий.

 

  
Версаче

Versace (Версаче) - універсальна декоративна вставка для будь-яких колекцій керамічної плитки для підлоги і керамограніту.


Модний і стильний дизайн, яскраві бежево-коричневі кольори, рельєфна поверхня малюнка - дозволяють прикрасити різні колекції керамічної плитки для підлоги.

 

Розмір: 10х10 см.

Колір: бежевий.

 

  
Дерево

Wood (Дерево) - універсальна декоративна вставка для будь-яких колекцій керамічної плитки для підлоги і керамограніту.


Гарний візерунок різьблення по дереву з підкладкою розрізу деревини, український орнамент з рельєфною поверхнею малюнка буде гарно поєднуватися з будь-якими колекціями керамічної плитки і керамограніту.

 

Розмір: 6,5х6,5 см.

Колір: бежевий.

 

 

Вставки для плитки - універсальні керамічні декори для підлоги.


Керамічні вставки для декорування підлоги - це не просто хороший і довговічний облицювальний матеріал, а й справжня прикраса приміщення. Вставки для плитки дають можливість перетворити звичайну кімнату в стильне і красиве приміщення. Плитка для підлоги, що імітує дерево, камінь, мармур, скло - незрівнянно виглядає в інтер'єрі, але керамічні вставки для підлоги здатні ще більше перетворити й прикрасити інтер'єр.


Вставки для підлоги дозволяють додати інтер'єру ще більшу різноманітність, ніж це можна було б отримати за рахунок кольору, малюнка, фактури або форми плитки. Це як у калейдоскопі: всього кілька кольорових скелець дають дивовижну, кожного разу неповторну картину.


Будь-які колекції керамічної плитки хороші тим, що в них всі декоративні елементи витримані в єдиному стилі, але при цьому їх можна вільно комбінувати, створюючи із стандартного набору пропозицій неповторний та індивідуальний дизайн.