Україна, м. Чернівці,
вул. Чкалова, 13
(050) 435-70-30 - Плитка(099) 467-20-25 - Бетонні огорожі
(050) 374-22-11 - Плитка(095) 579-40-99 - Бетонні огорожі
(066) 177-85-67 - Вітражі
Графік роботи:

ПН-ПТ

09:00 - 18:00

СБ

09:00 - 15:00

НД

вихідний
Колекція Seven Tones (beige)

Фасадна керамічна плитка Seven Tones (beige) з імітацією цегли. Можливе використання плитки як всередині приміщення, так і для облицювання будівель.

Детальніше

Колекція Seven Tones (tobaco)

Фасадна керамічна плитка Seven Tones (tobaco) з імітацією цегли. Можливе використання плитки як всередині приміщення, так і для облицювання будівель.

Детальніше

Колекція Seven Tones (grey)

Фасадна керамічна плитка Seven Tones (grey) з імітацією цегли. Можливе використання плитки як всередині приміщення, так і для облицювання будівель.

Детальніше

Колекція Seven Tones (orange)

Фасадна керамічна плитка Seven Tones (orange) з імітацією цегли. Можливе використання плитки як всередині приміщення, так і для облицювання будівель.

Детальніше

Колекція The Strand (white)

Колекція The Strand (white) входить в лінійку продукції BrickStyle, яка покликана показати унікальну красу цегли і запропонувати ряд рішень для сучасних інтер'єрів в урбаністичному стилі сучасного міста. Характеристики матеріалу дозволяють йому бути повністю універсальним і застосовуватися для обробки стін в приміщеннях будь-якого призначення. Брутальний характер і безсумнівна краса плитки під цеглу підкреслить Ваш хороший смак.

Детальніше

Колекція The Strand (black)

Колекція The Strand (black) входить в лінійку продукції BrickStyle, яка покликана показати унікальну красу цегли і запропонувати ряд рішень для сучасних інтер'єрів в урбаністичному стилі сучасного міста. Характеристики матеріалу дозволяють йому бути повністю універсальним і застосовуватися для обробки стін в приміщеннях будь-якого призначення. Брутальний характер і безсумнівна краса плитки під цеглу підкреслить Ваш хороший смак.

Детальніше

Колекція Oxford (beige)

Колекція Oxford (beige) входить в лінійку продукції BrickStyle, яка покликана показати унікальну красу цегли і запропонувати ряд рішень для сучасних інтер'єрів в урбаністичному стилі сучасного міста. Спокійні універсальні кольори і висока якість плитки дозволяють використовувати її як в інтер'єрі, так і для зовнішньої обробки фасадів і огорож. 

Детальніше

Колекція Oxford (cream)

Колекція Oxford (cream) входить в лінійку продукції BrickStyle, яка покликана показати унікальну красу цегли і запропонувати ряд рішень для сучасних інтер'єрів в урбаністичному стилі сучасного міста. Спокійні універсальні кольори і висока якість плитки дозволяють використовувати її як в інтер'єрі, так і для зовнішньої обробки фасадів і огорож. 

Детальніше

Baker Street (lightbeige)

Колекція керамічної плитки Baker Street (lightbeige) лінійки BrickStyle - це нове, і одночасно вже таке актуальне бачення керамограніта для внутрішньої і зовнішньої обробки. Натхненням для створення колекції послужила краса жвавої вулиці Бейкер Стріт, про яку писав ще легендарний Конан-Дойль. Оригінальний дизайн плитки імітує зношена стерта цегла і відповідає одночасно і "вінтажному" напрямку, і сучасному міському стилю. 

Детальніше

Baker Street (beige)

Колекція керамічної плитки Baker Street (beige) лінійки BrickStyle - це нове, і одночасно вже таке актуальне бачення керамограніта для внутрішньої і зовнішньої обробки. Натхненням для створення колекції послужила краса жвавої вулиці Бейкер Стріт, про яку писав ще легендарний Конан-Дойль. Оригінальний дизайн плитки імітує зношена стерта цегла і відповідає одночасно і "вінтажному" напрямку, і сучасному міському стилю. 

Детальніше

Westminster

Колекція Westminster входить в лінійку продукції BrickStyle, яка покликана показати унікальну красу цегли і запропонувати ряд рішень для сучасного дизайну в урбаністичному стилі сучасного міста. Дух лондонських фасадів переноситься у внутрішні приміщення, надаючи їм вигляд перебудованих будинків. Такий ефект досягається за рахунок грубої текстури і характерних разнотонних відтінків помаранчевого. Колекція відрізняється дивно реалістичним відтворенням цегляної кладки аж до найдрібніших деталей. Пориньте в барвисту і своєрідну атмосферу лондонського інтустріального шарму вибравши плитку Westminster лінійки BrickStyle.

Детальніше