Україна, м. Чернівці,
вул. Чкалова, 13
(050) 435-70-30 - Плитка(099) 467-20-25 - Бетонні огорожі
(050) 374-22-11 - Плитка(095) 579-40-99 - Бетонні огорожі
(066) 177-85-67 - Вітражі
Графік роботи:

ПН-ПТ

09:00 - 18:00

СБ

09:00 - 15:00

НД

вихідний
Оформлення замовлення, умови транспортування, розвантаження, та зберігання євроогорожі

Уважно прочитайте, та ознайомтесь з правилами організації доставки, розвантаження та зберігання продукції, щоб в подальшому не виникало розбіжностей між постачальником та замовником.


Оформлення замовлення: обов’язково складається «договір на виконання робіт» де прописуються умови, сума замовлення, авансовий платіж (обов’язковий), залишкова вартість.


Умови транспортування: Транспортується євроогорожа на спеціальних євро піддонах тільки у вертикальному положенні, див. фото.


Наше підприємство по бажанню клієнта, може взяти на себе організацію доставки євроогорожі, (замовник з виконавцем вирішують в індивідуальному порядку),у випадку, якщо доставку євроогорожі бере на себе виконавець (виробник), то замовник перевіряє замовлення по кількості та якості після доставки товару (на об’єкті), тобто, виробник несе відповідальність за цілісність продукції, в такому випадку замовнику не обов’язково знаходитись при відвантаженні товару, повна оплата за надані послуги здійснюється безпосередньо у замовника з водієм нашого транспортного засобу. Розвантаження товару здійснює замовник.


Увага. Якщо замовник самостійно забирає замовлення, то при погрузці товару він перевіряє товар по кількості та якості, і виконавець не несе відповідальності за товар в період його транспортування. Погрузка євроогорожі здійснюється виконавцем безкоштовно, при умові що замовник надає бортовий автомобіль, для завантаження спецтехнікою (кара, погрущик) див.мал.


При самостійному транспортуванні товару замовнику необхідно залишити аванс за піддони на яких транспортується товар (80 грн. за 1 шт.), після відвантаження товару в термін 10 діб повернути піддони, в цьому випадку аванс повертається. (Ціна піддона 60 грн. піддон залишається у замовника).


Розвантаження огорожі здійснюється тільки в вертикальному положенні, організацію розвантаження бере на себе замовник.


Зберігання. Самий ідеальний варіант: це в накритому приміщенні (гараж, під накриттям). Якщо, зберігання товару відбувається на вулиці, необхідно підкласти бруси під секції (чим вище тим краще), щоб в складеному варіанті не підтягувало вологу від землі, але при цьому був протяг (щоб уникнути так званого запрівання товару, що може надати небажані висоли на лиці товару), зверху теж можна накрити плівкою, від небажаного попадання вологи і пилу у складеному вигляді (під час тривалого зберігання).

 

  
Питання які найчастіше задають нам наші клієнти

1. З чого зроблена наша продукція?

Наша продукція зроблена з цементу, піску, щебіня гранітного, пластифікаторів та барвників; елементи огорожі проармовані.

 

2. Чим пофарбовані вироби, і чи не вигорає і не змивається фарба?
Наші вироби профарбовані в «живій» масі бетону залізо-окисними барвниками, які використовуються в будівельній галузі, тому кольори стійки до ультрафіолету (сонця).


3. Чи є наші вироби достатньо міцними та якісними, особливо в зимній період?

Як відомо якість будь якого товару, в нашому випадку це бетон, залежить в першу чергу від матеріалів з якого зроблений товар, а також від технології виробництва та здатності підприємства дотримуватись цієї технології в умовах конкуренції. Тому для нашого бетону ми використовуємо тільки сертифіковану миту кар’єрну продукцію:

  • Пісок (неполоківський кар’єр )
  • Щебінь гранітний (вінницький кар’єр (Гнівань))
  • Цемент М500 – Д «0» (М – марка цементу, Д – домішок «0»), що виключає попадання до маси бетону глини та інших матеріалів, які є руйнівними для базового матеріалу нашої продукції.
    Завдяки модифікованим пластифікаторам (вивільняє повітря з бетону) та добре збалансованому співвідношенню цементу (1/2) та наповнювача (пісок та щебінь) і дуже малому вмісту води, марка бетону не менше М 600(В45). За рахунок цих показників та гладкій поверхні морозостійкість наших виробів зросла до F – 700.


4. Чи можна наші вироби покривати лаком або грунтом?
Якщо наші вироби обробити ґрунтом або лаком вони стають ще більш стійкі до навколишнього середовища та з’являється ефект «мокрого каменя», кольори стануть більш насиченими, а поверхня ще більш гладкою. Увага: при виборі ґрунту або лаку необхідно звернути увагу чи призначення цих матеріалів саме для бетону, деякі ґрунти і лаки піднімає з поверхні бетону, якщо, не дотримуватись інструкції «до використання», перш ніж вкрити вироби цими засобами проконсультуйтесь з технологом при оформленні замовлення.

 

На всі ваші додаткові питання, та за більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (095) 579-40-99 із задоволенням проконсультуємо Вас.